I papërshkueshëm nga uji Junction Box (pa Stopper)

Përshkrim i shkurtër:

Produkt Përmbledhje ♦ Trupi Materiali: ABS ♦ Materiali Klasa: mund rezistent aksioneve, ngrohjes, temperatura të ulëta, dhe chemicals.Excellent elektrike pronat, sipërfaqe të mirë gloss ♦ Certifikimi: Metoda CEROHS ♦ instalimit: 1 .inside kutia kanë tabelen e rrjetit ose binarët janë të montuar në bosi instalimin e 2.External: mund të përdorni vrimë e fundeve të kutisë fikse direkt në mur (mund nga katër kënde, përdorni vidë ose gozhdë fikse kutinë në mur ose bordit ♦ Hyrja. vrimë: i papërshkueshëm nga uji ...


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhja e artikullit

♦ Materiali i Trupit: ABS

♦ Material Feature: mund rezistent aksioneve, ngrohjes, temperatura të ulëta, dhe chemicals.Excellent elektrike pronat, sipërfaqe të mirë gloss

♦ Certifikimi: CEROHS

♦ Mënyra e instalimit: 1 .inside kutia kanë tabelen e rrjetit ose binarët janë të montuar në bosi i

instalimit 2.External: mund të përdorni vrimë e fundeve të kutisë fikse direkt në mur (mund nga katër kënde, përdorimi vidhos ose gozhdë fikse kutinë në mur ose bordit.

♦ vrimë Hyrja: i papërshkueshëm nga uji Junction Box ka vrimë shtypur, klienti mund të varet kërkesat e vetë të hedh poshtë një vrimë ose të gjitha vrimat, me grup nyje papërshkueshëm nga uji goditjen, për të arritur efektin më të mirë i papërshkueshëm nga uji. Të përshtatshme për komunikime brendshme dhe te jashtme elektrike,, pajisje zjarri, shkrirjes çeliku petrokimike elektronike, elektrike hekurudhor fuqia vendin e ndërtimit, fushën minerare, aeroport, hotel, anije, fabrikë të madhe të fabrikës bregdetare shkarkimi terminal pajisje kanalizimit Mjekimi, objektet ndotja e mjedisit dhe kështu me radhë.

Kodi Modle Hole Quality vrimë Size IP Wight Gross Wight Net Quality Carton Carton Dimenstion
RFB-RT 50 cm 50 4 25 55 12.9 11.7 300 45.5 mm 37.5 mm 51
RFB-RT 80 cm 50 4 25 55 13.1 11.8 240 53 cm 35 cm 62
RFB-RT 85 cm 85 cm 50 7 25 55 15.6 14.4 200 45 x 37 x 53
RFB-RT 100 x 100 cm 70 7 25 65 13.9 12.5 100 57 cm 46 cm 35
RFB-RT 150 × 110 × 70 10 25 65 13.6 12.3 60 62 x 31.5 mm 46.5
RFB-RT 150 × 150 × 70 8 25 65 15.6 14.3 60 79 cm 31 cm 46
RFB-RT 200 x 100 cm 70 8 25 65 15.6 14.3 60 57 cm 43 cm 42
RFB-RT 200 x 155 cm 80 10 36 65 13.3 12 40 64.5 mm 40.5 mm 41
RFB-RT 200 × 200 × 80 12 36 65 16 14.1 40 85 x 43 x 40.5
RFB-RT 255 × 200 × 80 12 36 65 19.8 18 40 81 x 51.5 mm 41
RFB-RT 255 × 200 × 120 12 36 65 19.8 18 30 62 cm 53 cm 62
RFB-RT 300 × 250 × 120 12 36 65 19.7 17.8 20 61 x 52 x 61.5
RFB-RT 400 x 350 x 120 16 36 65 14.8 13.1 10 72 x 41 x 61.5

 应用 场景 图


  • I mëparshëm:
  • Tjetër:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!