Пластична цевка експанзија

Краток опис:

  Material: PE Structure:  Geometry of the expansion pipe, in the solid structure of the object in the expansion. Color: Most grey and white, other colors are also available. Function:  To prevent rotation of the structral design, when using the screw does not rotate in the air to follow. Feature: Elasticity, shock resisting, durable, light weight, easy installation, resistance to corrosion Certificate: SGS, RoHS, CE First, we need to use electric drill to drill specific size of the...


детали за производот

Тагови производ

 

Материјал: ЈП

Структура:   Геометрија на цевка експанзија, во цврста структура на објектот во експанзија.

Боја: Повеќето сива и бела, останатите бои се исто така достапни.

Функција:   За да се спречи ротацијата на structral дизајн, кога со помош на завртка не се вртат во воздух за да го следат.

Тема: Еластичност, шок отпор, трајни, со мала тежина, лесна инсталација, отпорност на корозија

Сертификат: SGS, RoHS, CE Прво, ние треба да ги користите електрични вежба да се вежба специфични големината на дупката

Употреба:  Второ, ставајќи ги прошират приклучок во дупката Конечно, со шрафцигер да ги заостри завртки во цевката за проширување до одредената локација

Примена: Се применува за домување декорација и градежништвото

Време на испорака:   3-15 дена (зависи од вашата цел количество), откако потврди ред. Начин на плаќање: T / T, Western Union, L / C 

编号 长 (L) (mm) 外径 (D) (mm) 内径 (D) (mm) 螺丝 孔 завртката (mm)
ITEM.NO.
RT-07 35 7 5.7      φ5 × 37
RT-08 40 8 6.7 φ5 × 42
RT-10 50 10 8.5  φ6 x 53
RT-12 60 12 10,4 φ7 × 63

adfa (2) 123fdfa (2)  123fdfa (3)123fdfa (1)
adfa (3)
222

000
111

 

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!