I papërshkueshëm nga uji Junction Box (With Stopper)

Përshkrim i shkurtër:

Produkt Përmbledhje ♦ Trupi materiale ABS ♦ Stopper Materiali PVC ♦ Materiali Klasa: mund rezistent aksioneve, ngrohjes, temperatura të ulëta, dhe chemicals.Excellent pronat elektrike, sipërfaqe të mirë gloss ♦ Certifikimi: CE ROHS ♦ Perdorimi: përshtatshme për electrical.communications brendshme dhe te jashtme , pajisje zjarri, shkrirjes çeliku elektronike petrokimike, elektrike faqe hekurudhor fuqia e ndërtimit, fushë e minierave, aeroport, hotel, anije, fabrikë të madhe fabrika bregdetare shkarkimit të pajisjeve terminal trajtimit të ujërave të zeza fa ...


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhja e artikullit

♦ ABS Material Body

♦ Stopper Material PVC

♦ Material Feature: mund rezistent aksioneve, ngrohjes, temperatura të ulëta, dhe chemicals.Excellent elektrike pronat, sipërfaqe të mirë gloss

♦ Certifikimi: CE ROHS

♦ Perdorimi: përshtatshme për electrical.communications brendshme dhe te jashtme, pajisje zjarri, shkrirjes çeliku petrokimike elektronike, elektrike hekurudhor fuqia vendin e ndërtimit, fushën minerare, aeroport, hotel, anije, fabrikë të madhe të fabrikës bregdetare shkarkimi terminal trajtimit pajisjet e ujërave të zeza, objektet e ndotjes së mjedisit dhe kështu me radhë.

♦ Mënyra e instalimit: 1 .inside kutia kanë tabelen e rrjetit ose binarët janë të montuar në bosi i
instalimit 2.External: mund të përdorni vrimë e fundeve të kutisë fikse direkt në mur (mund nga katër kënde, përdorimi vidhos ose gozhdë fikse kutinë në mur ose bordit.

♦ vrimë Hyrja: I papërshkueshëm nga uji Junction Boxmund të zgjidhen në bazë
të madhësisë së telit në prizë ekzistuese vrimë ose me vendosur
nyje i papërshkueshëm nga uji goditjen, për të arritur efektin më të mirë i papërshkueshëm nga uji.

Kodi Modle Hole Quality vrimë Size IP Wight Gross Wight Net Quality Carton Carton Dimenstion
RFB-RA 50 cm 50 4 25 55 12.9 11.7 300 45.5 mm 37.5 mm 51
RFB-RA 80 cm 50 4 25 55 13.1 11.8 240 53 cm 35 cm 62
RFB-RA 85 cm 85 cm 50 7 25 55 15.6 14.4 200 45 x 37 x 53
RFB-RA 100 x 100 cm 70 7 25 65 13.9 12.5 100 57 cm 46 cm 35
RFB-RA 150 × 110 × 70 10 25 65 13.6 12.3 60 62 x 31.5 mm 46.5
RFB-RA 150 x 150 cm 70 8 25 65 15.6 14.3 60 79 cm 31 cm 46
RFB-RA 200 x 100 cm 70 8 25 65 15.6 14.3 60 57 cm 43 cm 42
RFB-RA 200 x 155 cm 80 10 36 65 13.3 12 40 64.5 mm 40.5 mm 41
RFB-RA 200 x 200 cm 80 12 36 65 16 14.1 40 85 x 43 x 40.5

应用 场景 图222
000
111

 


  • I mëparshëm:
  • Tjetër:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!