за нас

adfaЖеџијанг Yaonan Електрични копродукции, Ltd е основана во 2017 година со регистриран капитал од 10 милиони јуани (Порано име Yueqing Yaonan Електрични фабрика, која е основана во 1996 година). Компанијата е лоцирана во Кина Електрични апарати Капитал - Liushi, Yueqing, е индустриски и трговски претпријатие интеграција, од областа на пластични производи, висок и низок напон електрични апарати и инструменти и производство метри.

На компанијата главно се произведува: најлон вратоврска, нерѓосувачки челик вратоврска, челик жица ноктите картичка, водоотпорен кабел жлезда, клема, струјното коло прекинато, покажувачот метар, дигитален мерач и енергија метар итн производи се користат и услуги: машини, електрична енергија, електроника, комуникации, војската, бродоградилиште, металургија, петрохемиски, осветлување, железничкиот транспорт и други индустрии. Производи се извезуваат во Северна Америка, Јужна Америка, Блискиот Исток, Африка и Југоисточна Азија, како што се повеќе од 90 земји и региони.

На компанијата зафаќа површина од 17.000 квадратни метри, со повеќе од 500 вработени. Удобен превоз, во близина на Шангај, Ningbo и други пристаништа. Компанијата има силна продуктивноста и креативноста, стана професионален, големи и централизиран производствени претпријатија, како еден од производите за извоз.

Компанијата продолжува да се воведе напредни опремата за производство и стручни технички и управување со персонал, за да се обезбеди висок квалитет и задоволството на клиентите. Компанијата има добиено и ISO9001 системот за квалитет сертификација и CCC, ЦУК, SGS, CE, Кема, ROHS, благајнички и Б.В. и други домашни и меѓународни сертификати.

Компанијата наследува цел услуга на "квалитет прво, врз основа на престиж, клиентот до најмногу", целото срце создаде убава иднина со стари и нови клиенти рака под рака.

ddsdfasdfa


WhatsApp Онлајн Chat!