• Производител на вратоврска кабли 3
  • Месинг кабелски жлезди G и конец NPT

Zhejiang Yaonan Electric Co., Ltd. Основана е во 2017 година со регистриран капитал од 10 милиони јуани (Порано именувана фабрика Yueqing Yaonan Electric, основана во 1996 година).Компанијата е лоцирана во Кинескиот капитал за електрични апарати - Лиуши, Јуекинг, е претпријатие за индустриска и трговска интеграција, специјализирано за пластични производи, висок и низок напон електрични апарати и инструменти и производство на метри.

Компанијата главно произведува: најлон вратоврска, вратоврска од нерѓосувачки челик, челична жица за нокти, водоотпорна кабелска жлезда, терминален блок, прекинувач, покажувач, дигитален метар и мерач на енергија итн. Производите се широко користени и услуги: машини, моќ, електроника, комуникации, војска, бродоградилиште, металургија, петрохемија, осветлување, железнички транспорт и други индустрии.Производите се извезуваат во Северна Америка, Јужна Америка, Блискиот Исток, Африка и Југоисточна Азија, како што се повеќе од 90 земји и региони…

  • Работилница за инјектирање Работилница за инјектирање
  • Изложба Изложба
  • Тим Тим

ЦЕНТАР ЗА ПРОИЗВОДИ

ЈАОНАН ПАРТНЕР

АББ
DLX
СНД
XMZ
ЗТ
ХУМ

ВЕСТИ ЦЕНТАР

ПВЦ кабли наспроти метални кабли: кој е подобар избор за вашите електрични потреби?
WhatsApp онлајн разговор!