corrugated Pipe PA

Përshkrim i shkurtër:

Përmbledhje produkt Product ♦ Materiali: PA66 (Poliamide) Temperatura ♦ punës: -40 ℃ - + 160 ℃, + 180 ℃ mund bereached por mbahen vetëm për një kohë të shkurtër ♦ Strukturës: formë Wavy dy interiorly dhe exterioly ♦ Color Black ngjyra të tjera mund të jenë të Hapja përshtatur në tub valëzuar për konsumator * s kërkojnë ♦ Klasi fleksibilitet të mirë, anti-shtrembërim performancës bending mirë mund të mbajnë kanaçe rëndë rezistent acid vaj lubrifikues, ftohës dhe kështu me radhë, sipërfaqe rezistenca konsumuarit shkëlqim. ♦ Kapaciteti mbajtes: A mund të mbajnë w ...


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhja e artikullit

♦ Material Product: PA66 (Poliamide)

♦ Temperatura e punës: -40 ℃ - + 160 ℃, + 180 ℃ mund bereached por mbahen vetëm për një kohë të shkurtër

♦ Struktura: formë Wavy dy interiorly dhe exterioly

♦ Color Black ngjyra të tjera mund të jenë përshtatur hapjes në tub valëzuar për konsumator * s kërkojnë

♦ Feature fleksibilitet të mirë, anti-shtrembërim performancës bending mirë mund të duroj rëndë mund rezistent acid vaj lubrifikues, ftohës dhe kështu me radhë, sipërfaqe rezistenca konsumuarit shkëlqim.

♦ Kapaciteti mbajtes: A mund të mbajnë peshën e këmbë, nuk e thyer, lloji i njëjtë, mund të shërohen shpejt dhe pa ndonjë dëm

♦ Aplikimi: makineri prodhuese, mbrojtjen elektrike izolimin, pajisjet e ndriçimit, automobil pajisjet e prodhimit të aviacionit, automatizimi tren metro dhe industri të tjera

♦ Përdorimi Teli kabllo është futur në tub përputhet

WZCD: Modelet SM-G SM seri përdorin pajisje përkatëse gete.

 

artikull Specifikim (AD) AG OD (MM) AG ID (MM) Paketim (PCS / thes)
In-PA-10 AD10 7,0 * 10 16 100
In-PA-13 AD13 10 * 13 20 100
In-PA-15.8 AD15.8 12 * 15.8 30 100
In-PA-18.5 AD18.5 14.3 * 18.5 40 100
In-PA-21.2 AD21.2 17 * 21.2 45 100
In-PA-25 AD25 21 * 25 45 100
In-PA-28.5 AD28.5 23 * 28.5 50 50
In-PA-34.5 AD34.5 29 * 34.5 60 50
In-PA-42.5 AD42.5 36 * 42.5 70 50
In-PA-54.5 AD54.5 48 * 54.5 90 25

波纹 管


  • I mëparshëm:
  • Tjetër:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!