Пластични Проширување на ноктите

Краток опис:

Material: PE Structure:  Geometry of the expansion pipe, in the solid structure of the object in the expansion. Color: Most grey and white, other colors are also available. Function:  To prevent rotation of the structral design, when using the screw does not rotate in the air to follow. Feature: Elasticity, shock resisting, durable, light weight, easy installation, resistance to corrosion Part NO. L(mm) D(mm) d(mm) Screw(mm) Package(pcs/bag) EN-05 25.3  5.0  3.5  φ3.0*25 100pcs/b...


детали за производот

Тагови производ

Материјал: ЈП

Структура:  Геометрија на цевка експанзија, во цврста структура на објектот во експанзија.

Боја: Повеќето сива и бела, останатите бои се исто така достапни.

Функција:  За да се спречи ротацијата на structral дизајн, кога со помош на завртка не се вртат во воздух за да го следат.

Тема: Еластичност, шок отпор, трајни, со мала тежина, лесна инсталација, отпорност на корозија

Дел бр. L (mm) D (mm) d (mm) Завртката (mm) Пакување (компјутери / торба)
EN-05 25,3  5.0  3.5  φ3.0 * 25 100pcs / торба
EN-06 29,1  6.0  4.8  φ4.0 * 30
EN-07 35,0  7.0  5.3  φ4.0 * 35
EN-08 37,9  8.0  5.8  φ4.0 * 40
EN-10 47,8  10,0  8.3  φ4.0 * 45
EN-12 57,5  12,0  10,0  φ6.0 * 50

1 (2)5695c93f63c5013feae1d41343f47e8131173c4dac349b5581e049fdb165da

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!